< o1odjezd  
V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


VÍDNÍ O STO ŠEST
Jedno z nejkrásnějších měst světa je proslulé kromě opery a valčíků také muzei, skvostnými památkami, honosnými nákupními třídami, vyhlídkovým „ruským“ kolem, skvělou kávou, lahodným dortem pana Sachera a třeba ještě voňavým wienerschnitzlem. Díky své poloze v rovinaté krajině při Dunaji je také městem zaslíbeným cyklistům. Prokličkujeme sítí luxusních cyklostezek, které vedou mezi nevýznamnějšími pamětihodnostmi i lákavými kavárnami. Náš mládežnický penzion je umístěn jen pár minut od centra, a tak se při našem poznávání Vídně příliš nenadřeme. Snídaně jsou podávány formou bufetových stolů. Pokoje jsou 2–4 lůžkové.

1. - 2. Z Brna vyjedeme do rakouské metropole Vídně Zájezdy v sobotu v 8:00 hod. Hlavní město Rakouska a sídlo rakousko-uherského císaře projedeme křížem krážem od moderní televizní věže, přes Hundertwasserův dům, Schönbrun až po majestátní katedrálu Stephans Dom či slavný zábavní park Prátr. Nevynecháme žádnou významnou pamětihodnost, Dunaj přejedeme tam i zpět, cyklostezek a historie si zkrátka užijeme dosyta. Návrat do Brna v neděli do 20:00 hod.

Nástupní místo: Brno
Doporučený typ kola: silniční, trekové, lze i na horském
Povrch: 100% asfalt
Cena zahrnuje: dopravu autobusem včetně kol, 1x v mládežnickém penzion se snídaní, průvodce, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    

Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home