V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


VYSOKÉ TAURY
Třítisícové štíty nejvyšších rakouských hor vytváří jedinečnou kulisu k překrásným přírodním scenériím. Ne nadarmo jsou tato místa zahrnuta do národního parku Hohe Tauern. Z lázeňského města Bad Gastein je možné podnikat jak nepříliš náročné turistické okruhy, tak i seriózní vysokohorské túry, které nás zavedou až k nejvyšším vrcholkům. Komu stačí do světa hor jen nakouknout, může využít k výstupu či sestupu lanovku a udělat si program úplně vlastní. Budeme bydlet v mládežnickém penzionu cca 15 minut chůze od centra městečka, takže večery můžete strávit třeba i v některém z vyhlášených kasín (v tom případě oblek s sebou) anebo mimořádně příjemnou návštěvou termálních lázní s vyhřívanými bazény a saunou.
1. - 2. Odjezd ve 22:00 hod. z Brna do Českých Budějovic a dále do Rakouska. Autobus nás vysadí v lázeňském městečku BAD HOFGASTEIN. Kolem místního zámečku vystoupáme ke kabinové lanovce, která nám může usnadnit dobytí vrcholu TÜRCHLWAND (2.537 m). Pokocháni výhledy na Taurské ledovce sestoupíme horskými loukami a pastvinami k busu, který nás odveze na večeři.
3. Ze Sportgasteinu (1.558 m) pokoříme KREUZKOGEL (2.686 m) nebo ho alespoň přetraverzujeme, abychom Gasteinskou lázeňskou promenádou došli na večeři do penzionu.
4. - 5. Pěšky nebo lanovkou až na vrchol Stubner Kogel (2.246 m), nádhernou hřebenovkou k jezeru Pochkar a k busu čekajícímu ve Sportgasteinu. Vrátíme se do penzionu a po večeři necháme odpočinout zmožená těla v termálních bazénech v Bad Gasteinu. Pozdě večer vyrazíme na cestu domů, abychom byli nad ránem v Brně.

Nástupní místa: Brno, České Budějovice
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x penzion s polopenzí, průvodce, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr
Cena nezahrnuje: fakultativní využití lanovek (cca 22 EUR), jimiž lze některé túry zkrátit a vstupy do termálů (cca 15 EUR)

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST


Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home