V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY
1. - 2. Z Brna vyjedeme v pátek v 18:00 hod. do VEĽKÉHO MEDERU (býv. Čalovo), kde se ubytujeme v turistické ubytovně ve dvoulůžkových pokojích. Po snídani, kterou máme zajištěnou přímo v místě ubytování, se přesuneme do nedalekého termálu, v jehož vodách se můžeme celý den ráchat (vířivky, sauna, několik celoročních bazénů). Nebo možnost odpoledne vyrazit za poznáním CHKO Žitného ostrova k vodnímu mlýnu v Dunajském Klátově nebo přímo k Dunaji k rezervaci a zámku v obci Číčov. Na večeři se opět sejdeme v naší ubytovně.
3. V neděli po snídani přejedeme do maďarského GYÖRU, kde vyrostl přímo termální ráj (vířivky, tobogány, vodopády, kruhové proudy, horké planetarium, vodní bar …). Louhování lze doplnit i touláním se po těsně přilehlém nádherném starém městě a nákupy. Cesta zpět přes zdymadla a vodní kanál Gabčíkovo. Podvečerní návrat do Brna.

Nástupní místa: Brno, Bratislava
Cena zahrnuje: dopravu busem, 2x nocleh v turistické ubytovně ve dvoulůžkových pokojích, průvodce, 2x snídani, 1x večeři, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home