V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


ENNSTÁLSKÉ ALPY
Zamilovali jste si lezení po via ferratách nade vše, už máte něco nalezeno a chcete okusit další výzvy na poli náročnějších zajištěných cest? Rakousko je naštěstí zemí, kde se nové sportovní ferraty hojně budují a pro svou dávku adrenalinu nemusíme jezdit daleko. V neprávem opomíjené oblasti krásných Ennstalských Alp potěšíme nejen ferratisty-fajnšmekry, ale stejně tak jsou připraveny hodnotné výstupy s luxusními výhledy i pro vyznavače klasické vysokohorské turistiky. Nocovat budeme v kempu s dobrým zázemím a kudrnovskou polopenzí.

1. - 2. Odjezd ve čtvrtek pozdě večer přes Mariazell do oblasti Hochschwabu, kde si ráno dáme na úvod fun-ferratu Bürgeralm (D) až k vyhlídce Skywalk, kde se potkáme s turisty, kteří sem dorazí malebným podhůřím masívu Hochschwabu. Nástup k zajištěné cestě si usnadníme lanovkou (v ceně zájezdu)
3. Vyhlídkový vrchol PFAFFENSTEIN (1.865 m) zdoláme pomocí ferraty Eisenerzer steig (C/D), turisté přejdou nádherný hřeben Eisenerzských Alp přes vrchol REICHHALS (2.143 m).
4. Lapat po dechu budeme při výstupu náročnou ferratou Kaiser-Franz-Joseph (D) od smaragdového jezera Leopoldsteiner See k vrcholu Hochblaser (1.771 m). Visutý lanový most i parádní výhledy budou zlatým hřebem zájezdu. Turisté dorazí ke zmiňovanému jezeru výšvihem přes horské louky Pfaffenlahn. Návrat v neděli do Brna ve večerních hodinách.

Nástupní místo: Brno
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v kempu, polopenzi, lanovku, průvodce, pojištění pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST


Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home