V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


DOLOMITSKÁ KLASIKA
Popsat Dolomity na několika řádcích nelze, neboť jsou pojmem samy o sobě a těžko je připodobnit k jinému koutu Alp. Nechť tedy hovoří fotky anebo ještě lépe – pojďte se na vlastní oči přesvědčit, proč do
Dolomit musí každý. Tentokrát se do světa vápencových věží vracíme jen na skok, ale zato s mnohem komfortnějším zázemím. Dny budou nabité. Navštívíme tři nejatraktivnější a nejfotogeničtější horské skupiny v okolí Cortiny d´Ampezzo – Cristallo, Tofana a Tre Cime. V každé z nich podnikneme hodnotný lezecký výstup. Ubytováni budeme v příjemném penzionu nebo v kempu přímo na úpatí mohutných hor. Pokud byste se některý den na feratovou túru necítili, můžete vyrazit pouze na turistiku s druhou skupinou, s níž cestujeme společně.

1. - 2. Ve středu ve 21:00 hod. odjezd z Brna přes Rakousko do Itálie. Ráno ze sedla Tre Croci lanovkou mezi věže Monte Cristalla (2.985 m) a ferratou Sentinero Ivano Dibona (modrá – B) podél válečného chodníku dolů.
3. Ze sedla Passo Falzarego (2.105 m) podnikneme náročný výstup na vrchol Tofana di Rozes (3.225 m) válečným tunelem a pak ferratou Lipella (červená – D). Po túře zajdeme ochutnat capuccino v Cortině d´Ampezzo.
4. - 5. Od jezírka Lago d´Antorno nastoupáme k chatě Fonda Savio, odkud zdoláme žebříkovou ferratu Merlone (červená – C) až na nádherný vyhlídkový vrchol Cima di Cadin (2.796 m). Noční cesta přes Rakousko domů, v ranních hodinách návrat do Brna.

Nástupní místo: Brno
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 2x ubytování v penzionu nebo v kempu s polopenzí,průvodce, lanovka na věže Monte Cristalla, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST


Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home