< o1odjezd  
V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


To NEJlepší z Dolomit
Nikde jinde na světě nenajdete krajinu tolika kontrastů, barev, bizarních tvarů, ohromných skalních stěn,věží a osamělých skal jako zde. Stejný ohlas jako překrásná příroda vzbuzují také pohnuté dějiny, do nichž se krvavým písmem zapsala první světová válka. Dolomity jsou též proslulé zajištěnými cestami – tzv. via ferratami.Pro letošek se vracíme k osvědčeným nejlákavějším túrám (nejen) k nejvyšším vrcholům těchto vápencových velikánů, přidáme ovšem i několik novinek. Program je připraven tak, abychom bez dlouhých každodenních přejezdů bydleli jen ve dvou kempech. Připravili jsme též alternativní program pro milovníky klasické turistiky nalehko po pohodlných cestách. Během osmi dnů v horách si přijde na své úplně každý.

1. - 2. V pátek večer z Brna přes Rakousko do Itálie. Pod třítisícovkou Piz Boe ve skupině SELLA si zhodnotíme svou ferratistickou formu v zajištěné cestě Br. Tridentina. Turisté vyšlápnou vstříc jezeru, chatě a vrcholu Cima Piscadu (2.985 m).
3. - 4. Vyhlídkový turistický okruh kolem masivu LANGKOFEL budou moci ferratisté okořenit výstupem do jeho srdce a ferratou O. Schuster na vrchol Plattkofel (2.954 m). Nejvyšší vrchol Dolomit MARMOLADA (3.343 m) zdoláme severní cestou přes ledovec a zajištěný výstup na vrcholový hřeben. POZOR: výstup je podmíněn mačkami, cepínem a zkušenostmi. Pro ostatní účastníky je připravena méně náročná a přesto hodnotná ferrata, z níž si Marmoládu prohlédneme z protějšího vrcholu Colaz.
5. - 6. Další okruh nás povede kolem věže RODA DE VAEL (2.806 m) ve skupině ROSENGARTEN, ferratou Rotwand vystoupíme až na zmiňovaný vrchol. Naproti masivu Marmolada si dáme jednu hodnotnou ferratu Via delle Trincée. Turisté si hřeben podejdou úbočím do sedla PADON a společně s ferratisty sejdou do lyžařského centra Arabba. Odtud se přesuneme do olympijské CORTINY D´AMPEZZO.
7. V Ampezzianských dolomitech se nejprve podíváme pod přepad mohutného vodopádu Cascade Ru de Fanes, abychom pak ferratou E. Bovero vystoupili na vyhlídkový vrchol COL ROSA (2.166 m).
8. Přímo naproti našeho kempu nás nejprve čeká ferrata P. Strobel pod vrchol POMAGAGNON. Turisté pošlapou pod monumentálními masívy Monte Cristallo do sedla Tre Croci, společně pak na zmrzlinu do CORTINY D´AMPEZZO.
9. - 10. Na závěr sezobneme osvědčenou třešinku na dortu - okruh kolem masívu TRE CIME di LAVAREDO s bonusovou dvojicí ferrat na žebříkový Toblinger Knoten a tunelový PATERNKOFEL. Návrat přes Rakousko do Brna.

Nástupní místo: Brno
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, 7x kemp, polopenzi, průvodce, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 3x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST


Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home