V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


DACHSTEIN
Nejvýchodnější alpská třítisícová „střecha“ Hoher Dachstein obklopená trojlístkem ledovců se stává prestižním centrem celoročních outdoorových aktivit, mnohdy velmi adrenalinových. Není divu, že je stále velmi vyhledávanou destinací příznivců vysokohorské turistiky (VHT) i „Via ferrat“. Z jižní strany od Ramsau podnikneme hodnotné celodenní túry a průměrně zdatný ferratista zase zvládne hned několik zajištěných cest, vše „nalehko“. Nocovat budeme na horské chatě (spacák, jídlo netřeba). Celou dobu strávíme ve výškách nad 2.000 m.

1. - 2. Ve čtvrtek odjezd ve 22:00 hod. z Brna, z RAMZAU vystoupáme k chatě Guttenberghaus a pak k jezeru Silberkar See. Ferratisté zajištěnou cestou Jubilaeums k-steig (obtížnost C-D) na vrchol Eselstein (2.553 m).
3. Celodenní túra pod vrchol Hoher Dachstein, ferratisté zdolají sousední „sestřičku“ Großer Koppenkarstein (2.865 m) ferratou IRG (D).Méně zdatné čeká středně obtížná hřebenovka ferratou Ramsauer k-steig (B-C) přes „Gerlachovský“ vrchol Hohe Gamsfeld (2.665 m).
4. Nedělní sestup nádhernou stříbrnou soutěskou Silberklamm si zpestříme novou vzdušnou sportovní ferratou Hias Ktsg (D). Návrat do Brna kolem 22:00 hod.

Nástupní místa: Brno, České Budějovice
Cena zahrnuje: dopravu autobusem, průvodce, 2x ubytování na chatě, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

Z BRNA DO VÍDNĚ
    
VÍDNÍ O STO ŠEST


Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home