V současné době příležitostně průvodcuji výhradně u
CK Kudrna
a mám převážně na starosti zájezdy za "Via Ferratami" neboli takové to lezení po skále podél hromosvodu (ocelového jistícího lana).  Mám v plánu je jezdit do roztrhání těla, takže se na nich rád s vámi uvidím nejen letos, ale třeba i příští letní sezónu.


Zde je jejich prezentace:

Plánované zájezdy 


Z BRNA DO VÍDNĚ
pohodové poježdění krajem vinic až do rakouské metropole pro ty, kteří po zimě potřebují trochu rozproudit mízu. Mírně zvlněný terén je ideálním startem do nové cyklo sezóny. V podzimním termínu již listí vinic pomalu
usychá, sladké hrozny jsou v sudech a ve sklípcích se stáčí burčák, který náš výlet příjemně zpestří. Ubytování je zajištěno v chatkách. Zájemci si mohou program zpestřit projížďkou malebným Lednicko-valtickým areálem.

1. Z Brna vyjedeme po bývalé Jantarové stezce k benediktinskému klášteru v RAJHRADU a přes Židlochovice (zámek, park, obora) dále Vranovicemi do oblasti Novomlýnských nádrží. Projedeme DOLNÍ VĚSTONICE (proslavené nálezem Věstonické Venuše a hradišti únětické kultury), zastavíme se na ochutnávku úrody ve sklípku ve vesničce Pavlov na úpatí Pálavského hřebene, kde se natáčel humoristický seriál „Slovácko sa sůdí aj nesůdí“. V odpoledních hodinách si prohlédneme velkolepý park a zámek vrcholného romantismu v LEDNICI (UNESCO) , přenocujeme v nedalekém kempu. Druhou alternativou trasy je přejet busem z Brna přímo do Lednice a absolvovat cyklo okruh Lednicko-valtickým areálem.
2. Další den ráno autobusem projedeme vinařské vesničky kraje Weinviertel a na kola opět nasedneme na břehu toku DUNAJE, který nás dovede do centra VÍDNĚ (UNESCO). Cestou je možné si prohlédnout nedaleký klášter Klosterneuburg. Fyzicky zdatnější cyklisté, kteří dají přednost poježdění ve vinařské oblasti před kulturou velkoměsta, mohou vyjet na kole přímo z Lednice a po vinařské cyklostezce dojet až do rakouské metropole. Díky novým a hustě propleteným stezkám projedeme kolem nejslavnějších pamětihodností Vídně: Hofburgu, Stephansdomu, Rathaus, Parlamentu, Státní opery, Karstner Strasse i sochy Johanna Strausse v městském parku až k pouťovému PRÁTRU, odkud již vyrazíme domů.

Nástupní místo: Brno
Doporučený typ kola: silniční, trekové Povrch: 100% asfalt
Cena zahrnuje: dopravu autobusem včetně kol, 1x ubytování v chatce v kempu, průvodce, 1x snídani, pojištění léč. výloh, zákonné pojištění CK a 1x pišingr

RAXALPE
DOLOMITSKÁ KLASIKA
To NEJlepší z Dolomit
DACHSTEIN
ENNSTÁLSKÉ ALPY
VYSOKÉ TAURY
SLOVENSKÝ ZIMNÍ RÁJ

Něco málo na kolech:

VÍDNÍ O STO ŠEST

Vegetnické akce:

NEJSLAVNĚJŠÍ PŘIDUNAJSKÉ TERMÁLY

Přihlásit se klasicky na www.kudrna.cz


PS. 
Propaguju zájezdy z čistě zjistných soukromých důvodů. Chci aby moji známí tam byli také. Bazi 
 

 Home